MÖBLER / Bord / Etagebord 7741400
nr 774 1400
Etagebord
1800-tal, Intarsia, längd: 61, djup: 44, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:44:22
25/8 12:06:13